ПРОФИ КРЕДИТ България ЕООД
Районен мениджър, гр. Добрич
Добрич

Добрич длъжност на пълно работно време

За нас

Кои сме ние?

ПРОФИ КРЕДИТ България е част от международната финансова група ПРОФИРЕАЛ Груп, с
повече от 20 години успешна история на европейския и азиатския пазар. Компанията има
представителства в Чехия, Полша, България, Русия и Филипините.
ПРОФИ КРЕДИТ България е вече 15 години на българския пазар и е сред ТОП компаниите в
сферата на бързите потребителски кредити.

Нашето предизвикателство към Вас е позиция РАЙОНЕН МЕНИДЖЪР.

Ако сте енергичен, позитивен, отговорен човек, с желание за развитие и вътрешна мотивация за успех, то Вие сте подходящия кандидат за позиция Районен Мениджър.

Отговорности

В какво ще се състоят ангажиментите Ви?

- Изграждане и ръководене на екип;
- Ориентация към постигане на поставените цели;
- Създаване и управление на портфолио от клиенти;
- Поддържане на дългосрочни взаимоотношения с клиентите;
- Качественото представяне на екипа, който управлявате.

Изисквания и необходими умения

Какво очакваме?

- Релевантно за позицията образование;
- Опит в управлението на екип, познания в областта на продажбите е предимство;
- Умения за ежедневна организация на работата на поверения екип;
- Умения за мотивация и цялостен контрол на екипа;
- Търговски умения и опит в директните продажби;
- Компютърна грамотност (MS Office).

Ние Ви предлагаме

Какво ще Ви предложи компанията?

- Трудов договор и осигуряване върху реалния доход;
- Допълнително заплащане, на база постигнат резултат;
- Много добър социален пакет;
- Възможност за професионално развитие;
- Вътрешнофирмени обучения, базирани на най-добрите европейски практики.
JobTiger Banner