Регистратор
София

Регистратор

София длъжност на пълно работно време

Медицински център "Dr. Denkova Dermatology" търси да назначи регистратор за филиала си в град София.
Искате ли да работите с млад и позитивен екип? Да ценят Вашият принос към работния процес?
Ако да, то моля запознайте се с нашите изисквания и станете част от нашия екип!

Отговорности

Позицията включва:
-Осигуряване на професионално и любезно обслужване на пациенти лично и по телефона;
-Ефективно управление на всички данни за пациенти;
-Работа със софтуер за управление на пациенти;

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
- Високо ниво на организираност;
- Отлични комуникационни умения и телефонен маниер
- Способност да се адаптирате към динамична работна среда;
- Владеене на английски език- писмено и говоримо;
- Предишен опит на подобна позиция, ще се счита за предимство;

Ние Ви предлагаме

Ние предлагаме:
- Стимулиращо възнаграждение, обвързано с трудовото представяне;
- Въвеждащо обучение и последващо в процеса на работа с подкрепата на екипа;
- Страхотна работна среда, подкрепяща иновациите и екипния дух.

Информация за контакт

Телефон: 0879880769

JobTiger Banner