Рентгенов лаборант
София
От 1500 до 2000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Търсим рентгенов лаборант за работа в новия ни обект - лаборатория за дентални рентгенови снимки (3D, панорамни и телерентгенографии)
Изисквания към кандидатите:
1. Диплома за специалността, даваща му право да я изпълнява
2. Валидно Удостоверение за правоспособност за работа. В случай, че е изтекло, ще бъде записан в курс за подновяване.
3. Удостоверение за медицинска пригодност. Ако няма - ще бъде изпратен на медицински преглед.

Държим на отговорната работа и внимателното отношение към пациентите. Опитът и уменията са от значение.

За кандидати без или с малък опит предлагаме обучение.

Отговорности

Обслужване на пациентите.
Отчитане на точна статистика и каса.

Изисквания и необходими умения

Работа с дентални рентгенови апарати. Работа с компютър и офис програми.

Ние Ви предлагаме

Спокойна обстановка, самостоятелна работа, работа с модерна апаратура, възможност за обучение, коректност в заплащането.

Информация за контакт

Телефон: 0898 717710

JobTiger Banner