Рецепционист
Созопол
От 500 до 1000 лв.

Созопол длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Семеен хотел Радик от 9 години предлага първокачествена услуга на клиентите си, с не по-ниска от 9.0 оценка в Booking.com. Търсим рецепционист за сезон 2021, който да може да поддържа тези високи стандарти.

Отговорности

Приемане на резервации, настаняване и изпращане на клиенти, приемане на плащания, предоставяне на помощ на клиентите в случай че поискат съвет и отговаряне на въпосите им.

Изисквания и необходими умения

Умения за работа с Microsoft Office.
Умения за работа с POS терминал.
Умения за работа с касов апарат.
Свободно владеене на английски език.
Желание за работа и възприемане на нови умения.
Дружелюбен и приятен подход към клиентите.

Ние Ви предлагаме

Конкурентно заплащане.
Възможност за работа в един от хотелите с най-висока оценка от Booking.com в града.
Приятна работна атмосфера.
Поемаме 50% от автобусна карта или използвано гориво при ползване на личен превоз.

Информация за контакт

Телефон: 0889322339

VCD