Рецепционист (Експерт информационно обслужване)
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Рецепционист (Експерт информационно обслужване), София
Head office

Основни задължения:
Посрещане на външни за Банка ДСК лица;
Осъществяване на контакт между външни лица и служители на Банката;
Координиране/насочване на външни лица към конкретна локация/обект или служител в Централно управление на Банка ДСК;
Оказване на съдействие на посетителите при установяване на контакт с отговорните лица на територията на Централно управление на Банката;
Информиране на посетителите за правилата за регистрация и достъп до Централно управление на Банка ДСК;
Предоставяне на еднократни пропуски за посещения;
Регистриране на външните за Банката лица в електронен дневник.
Изисквания за заемане на длъжността:
Образование – средно
Професионален опит – трудов стаж – минимум 1 (една) година.
Добра компютърна грамотност.
Добри комуникативни умения.
Да се припознава, разбира и прилага ценностите на Банка ДСК – екипен дух, фокус върху клиента, отговорност и ангажираност.

Ние предлагаме:
Необходими документи за кандидатстване:
Отлични възможности за професионално и кариерно развитие в една от водещите банки в България;
Ваучери за храна на стойност 200 лв на месец;
20+5 дни платен годишен отпуск;
Допълнително здравно осигуряване;
Ползване на преференциални условия за жилищни и ипотечни кредити.
Преференциални условия за Мултиспорт / КуулФит карта;
Отстъпки в редица големи компании;
Вътрешни обучения и академии;
Бонус „Препоръчай приятел“.

ITCD 2024 Employers