Adecco Bulgaria
Сътрудник онлайн търговия
Варна
От 1500 до 2000 лв.

Варна длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.

От името на клиент, бързоразвиваща се компания в сферата на онлайн търговията, търсим да назначим Сътрудник онлайн търговия

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814/08.12.2014

Отговорности

• Business-to-Consumer (B2C) онлайн търговия;
• Онлайн обработка на поръчки и проследяване на пратки от изпращането им до получаването от клиентa през онлайн платформи – Amazon, Ebay и др.;
• Писмена кореспонденция с клиенти;
• Сверяване на данните на клиента;
• Организиране на пратката към чужбина с различни български куриерски фирми;
• Бързо намиране на ефективни решения при подпомагане на клиенти с различни искания;
• Изцяло писмена комуникация на английски език за пратки, които не могат да бъдат доставени, други, които са забавени по различни депа или такива, които са с транспортни дефекти.

Изисквания и необходими умения

• Добро ниво на писмено владеене на английски език;
• Владеене на втори чужд език – италиански, испански, френски или немски (предимство);
• Опит във воденето на бизнес кореспонденция (предимство);
• Основно ниво за работа с MS Excel;
• Добри комуникативни и междуличностни умения;
• Силна ориентация към обслужването;
• Организиран, аналитичен и ориентиран към резултати човек;

Ние Ви предлагаме

• Бъдеще и потенциал за професионално развитие в компанията;
• Работа на пълен работен ден с постоянен договор;
• Открита комуникация;
• Работа в положителна и подкрепяща среда от професионалисти.
JobTiger Banner