Сътрудник склад
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

БГ Машини ООД е компания занимаващи се с онлайн продажба на строително оборудване, електро инструменти, градинска техника, различни видове помпи, заваръчна техника, сервизно оборудване, генератори и др.

Отговорности

Изпълнение на заявки-точно и в срок;
Товарене, разтоварване, между-складово движение според процедурите на фирмата;
Проверка съответствието между натоварените стоки и документацията, както и вида и качеството на събираната стока;
Физическа проверка на складовата наличност;
Поддържа реда и чистотата в разпределения му район;
Прецизна работа с първични складови документи;

Изисквания и необходими умения

Компютърна грамотност
Комуникативност;
Умения за работа в екип;
Свидетелство за правоспособност за управление на МПС
Свидетелство за правоспособност за управление на електрокар - предимство

Ние Ви предлагаме

Трудов договор;
Редовно изплащане на възнаграждението;
Работна среда в позитивна атмосфера;
Сигурно работно място, възможност за развитие.
Петдневна работна седмица, почивни дни: събота и неделя
Работно време от понеделник до петък 9.00-18.00 часа
Постоянна и целогодишна заетост

Информация за контакт

Телефон: 0886156728

VCD