Adecco Bulgaria
Счетоводител
ПЛОВДИВ
От 2000 до 3000 лв.

ПЛОВДИВ длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

За нас

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.

От името на наш доверен клиент, производствена компания, търсим да назначим:  СЧЕТОВОДИТЕЛ С ОПИТ

Отговорности

- Обработка и осчетоводяване на документи в система SAP;
- Осчетоводяване на вземания и задължения;
- Следена на възрастов анализ на вземанията;
- Осчетоводяване на банкови извлечения и кредитни карти;
- При необходимост участие в осчетоводяване на активи.

Изисквания и необходими умения

- Висше икономическо образование - бакалавър или магистър "Счетоводство и контрол" или друга икономическа специалност;
- Опит като счетоводител – минимум две години;
- Добра компютърна грамотност - опит с програма SAP ще бъде силно предимство;
- Добро владеене на Excel;
- Добро владеене на английски език;

Ние Ви предлагаме

- Мотивиращо възнаграждение;
- Ваучери за храна;
- Допълнително здравно осигуряване;
- Покриване на транспортни разходи /при необходимост/;
- Приятна работна атмосфера и възможност за развитие в международна организация;

В случай че предложението представлява интерес за Вас, изпратете автобиографията си. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814
ITCD 2024 Employers