Секретар офис - Mениджър
Варна
От 1000 до 1500 лв.
 Подходяща за бежанци

Варна длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.  Подходяща за бежанци

Корпорация КУБ е компания, която се занимава с разработване (development) в сферата на строителството и недвижими имоти. Ние реализираме инфраструктурни проекти. Повече информация можете да разберете на страницата на компанията.

Отговорности

- осъществява техническото обслужване на прекия си ръководител като отговаря на телефонни обаждания,
- набира и оформя текстовете на документи;
- съставя график за срещите на ръководителя и осигурява присъствието на поканените или повикани от него лица;
- осигурява необходимата на ръководителя информация, документи, канцеларски материали;
- получава и предава на ръководителя адресираната до него кореспонденция.

Изисквания и необходими умения

- владеене на български и руски език на високо ниво;
- предишен опит на подобна позиция и владеене на английски език се смята за предимство;
- компютърна грамотност /word. Excel. Internet или др/

Ние Ви предлагаме

- твърдо месечно възнаграждение с възможност за авансово и окончателно заплащане при желание на работника;
- коректно и лоялно отношение.

Информация за контакт

Телефон: +359899318868

JobTiger Banner