Бизнесс Аутсорсинг Солюшънс ЕООД
под 5 заети служителя Кандидатстване Виж работодателя
Сервитьор
Русе
От 1000 до 1500 лв.

Сервитьор

Русе длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

,,Бизнесс Аутсорсинг Солюшънс“ ЕООД е лицензирана агенция за подбор и консултиране на персонал, която е създадена с идеята за подпомагане на заетостта на територията на България. Нашата мисия е да запознаем доказаните работодатели в страната със стойностните служители!

За доказано добър и надежден наш клиент, водеща компания в областта на ресторантьорския бизнес, търсим подходящ кандидат на длъжността:

СЕРВИТЬОР

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ:
• Актуална автобиография.

За повече информация: 0882 210 312/ 0882 210 464

Ако смятате, че нашето предложение е интересно за Вас, моля изпратете автобиографията си с актуална снимка като кандидатствате онлайн!
Благодарим на всички кандидати, но ще се свържем само с одобрените за позицията!
„Бизнесс Аутсорсинг Солюшънс" ЕООД е лицензиран трудов посредник /№3191/2021г/. Ако търсите нови възможности, може да се обърнете към нас. Ние ще ви помогнем да откриете вашето работно място.
Офисът ни ще откриете в гр. Русе на адрес ул. Баба Тонка №20.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Предоставените от вас данни са лични и попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД. „Бизнес Аутсорсинг Солюшънс“ ЕООД се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма, освен за целите на настоящия подбор.

Отговорности

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Посреща и обслужва гостите в заведението, като ги запознава с качествата на ястията и напитките от менюто и предлага най-подходящите, в зависимост от предпочитанията;
• Познава стандартите за качествено обслужване на клиентите;
• Поддържа на работното си място чисто и подредено;
• Спазва утвърдените в предприятието правила за здравословни и безопасни условия на труд и правилата за хигиенно-санитарните изисквания при работа с храни;
• Изпълнява и други конкретно възложени задачи, присъщи за изпълняваните от него задължения.

Изисквания и необходими умения

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
• Навършени 18 години;
• Опитът на подобна позиция ще се счита за сериозно предимство;
• Сръчност, бързина и организираност;
• Комуникативна и лъчезарна личност;
• Умение за работа в екип;
• Желание за работа.

Ние Ви предлагаме

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Мотивиращо заплащане, с възможност за авансово и окончателно заплащане при желание на работника;
• Трудов договор и въвеждащо обучение;
• Работа в млад екип и енергичен екип;
• Работа на смени /първа смяна от 8:00-16:00ч., втора смяна 16:00-23:00 ч./;
• Коректно отношение.

Информация за контакт

Телефон: 0882210312

JobTiger Banner