Сервитьор/ка - целогодишно
Варна
От 1500 до 2000 лв.

Варна длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Над 30 годишният ни опит на финансовите пазари се въплъти в първото по рода си Business cafe, в което се съчетават атмосфера, пропита от успеха и амбициите на борсовите пионери и неподправен уют в изтънчена обстановка.

Отговорности

* Спазване на фирмените стандарти
* Сервиз и обслужване на клиенти

Изисквания и необходими умения

* Незабавно започване
* Спазва стандартите за обслужване в Компанията
* Желание за развитие
* Комуникативност
* Мотивация за работа в екип
* Организираност

Ние Ви предлагаме

* 30 години сигурно и регулярно заплащане без забавяне: Заплата 1250 лв. + % от собствения оборот + бакшиш
* Възможност за професионално израстване сред високо интелигентен колектив
* Добро възнаграждение, прогресивно увеличаващо се в съответствие с уменията на служителя
* Обучение
* Работна униформа
* Трудов договор, социални и здравни осигуровки
* 60% намаление на храната и напитките в заведението
* Multisport пакет

Информация за контакт

Телефон: 0895 44 29 91

ITCD 2024 Employers