Сервитьор/ки
Китен
От 1500 до 2000 лв.

Китен длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Отговорности

- Приемане на поръчки, сервиране и отсервиране;
- Зареждане на ресторанта с необходимата посуда,прибори и консумативи;
- Отсервиране на масите;
- Смяна на покривки и почистване след приключване на храненето гостите;

Изисквания и необходими умения

- Представителен външен вид ;
- Усмихнати и приветливи личности ;
- Амбициозни и изпълнителни ;
- Опитът не е задължително, но Е ПРЕДИМСТВО;

Ние Ви предлагаме

- Работа в млад и динамичен екип;
- Осигурено настаняване в приятни квартири; с включена пералня;
- Осигурено изхранване;
- РВ - Две смени - 10 часов работен ден;
- Работна заплата - 1000 лв. НЕТО + 5% от оборота + бакшиши
- Включени бонуси в края на сезона;
-ТД,СО

УСЛУГИТЕ НА АГЕНЦИЯ „ ЕРНИК“ КЪМ ТЪРСЕЩИТЕ РАБОТА ЛИЦА СА НАПЪЛНО БЕЗПЛАТНИ.

Кандидатите могат да кандидатстват лично с автобиография и снимка на посочения адрес:
гр. Бургас, ул. “Константин Фотинов“1,офис 1

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.

Удостоверение за посредническа дейност за други държави № 1957 от 30.10.2015 гoдина.

Информация за контакт

Телефон: 0878527102

NCD2024 Banner