Сервитьори
Балчик
От 1500 до 2000 лв.
 Подходяща за бежанци

Сервитьори

Балчик длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.  Подходяща за бежанци

Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.
Лиценз за извършване на посредническа дейност по наемане на работа за Република България: № 3687 от 06/03/2024
Лиценз за извършване на посредническа дейност по наемане на работа за Други Държави: № 3688 от 06/03/2024

Отговорности

Елитен ресторант към хотел 4 звезди на първа линия в град Балчик, търси да присъедини към своя екип Сервитьор/ка за целогодишна работа.

Изисквания и необходими умения

Ангкийски език - отлично
Да работи добре в екип
Позитивно и ентусиазирано отношение
Отлични комуникативни умения
Умението да се адаптира бързо
Допълнителният език ще се счита за предимство

Ние Ви предлагаме

8ч смени - 2 почивни дни;
1200лв + процент (2-4%), безплатно настаняване, безплатна храна, отпуск по болест, бонуси за представяне, бонус схеми, годишни бонуси, гъвкаво работно време, отстъпки за служители, платен извънреден труд, платен отпуск, храна с отстъпка и много други.

Информация за контакт

Телефон: 0878586366

ITCD 2024 Employers