Сервизен инженер
София
От 1500 до 2000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Ултрамед е семейна компания, която от 2000 г. се занимава с внос и дистрибуция на медицинска апаратура и консумативи. Фирмата е специализирана в доставката на ултразвукови диагностични апарати (ехографи), като е официален представител за България на един от водещите китайски производители на ехографи Vinno – Vision In Innovation. Ултрамед има много добро пазарно присъствие, разпознаваемост и отлична репутация, с голям брой клиенти в цялата страна, сред които водещи държавни, общински и частни здравни заведения.

Отговорности

Основни отговорности и задължения:
• Извършва техническо обслужване на доставяните от фирмата медицински апарати, което включва участие в демонстрации, въвеждане в експлоатация, настройки, ъпгрейд на софтуер, диагностика, ремонти и др.
• Води активна комуникация с клиенти по техническите/ сервизните въпроси, касаещи доставената апаратура
• Работи със сервизни ръководства и друга техническа литература и комуникира с производители на английски език

Изисквания и необходими умения

Задължителни изисквания:
• Висше техническо образование
• Поне две години опит в поддръжката на електронна техника
• Много добра компютърна грамотност и свободна работа с MS Office
• Много добро владеене на английски език – писмено и говоримо
• Шофьорска книжка и активен шофьорски стаж минимум 3 години
Допълнителни предимства:
• Опит на подобна позиция в сферата на медицинската апаратура
• Комуникативност и презентационни умения
• Отлична организираност и ефективно боравене с техническата информация за доставяните апарати
• Умения за работа при кратки срокове и високи цели
• Инициативност и желания за активна самоподготовка
• Коректност, лоялност и конфиденциалност
Кандидатстването става с изпращане на професионална автобиография, задължително на български и английски език и на мотивационно писмо на адрес ultramed@abv.bg. Автобиографията трябва да съдържа актуална снимка и телефон за връзка.
Кандидатурите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност. Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Ние Ви предлагаме

Във връзка с разрастването на дейността ни търсим подготвен, мотивиран и лоялен сервизен инженер, който ще отговаря за техническата поддръжка на доставяната апаратура. Осигуряваме добро заплащане и служебен автомобил, техническо обучение, както и работа в интересна и интелигентна среда с възможност за професионално развитие.

Информация за контакт

Телефон: 0888268252

VCD