ОПА Солюшънс ЕООД
между 5 и 10 служителя Кандидатстване Виж работодателя
Сервизен специалист
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

ОПА Солюшънс е оторизиран сервиз на марката Apple Inc. за България.
В нашия сервизен център се сервизират гаранционно и извънгаранционно всички продукти на Apple Inc.

Отговорности

Диагностика на продукти. Отстраняване на софтуерни и хардуени проблеми.
Ремонт, смяна на резервни части на мобилни телефони и компютри.
Водене на изрядна докмунтация свързана с приемането, диагностиката, ремонта и връщането да продукти за сервиз.
Комуникация с клиенти относно проблемно оборудване.

Изисквания и необходими умения

Технически познания и грамотност.
Аналитично мислене.
Владеене на добър английски език необходим за комуникация с Apple, и за придобиване на знания относно сервизирането на продукти.
Комуникативност.
Работа в екип.

Ние Ви предлагаме

Трудов договор.
Отлична работна среда.
Служебен компютър.
Пълен набор от обучения за придобиване на статут на сертифициран сервизен специалист.

Информация за контакт

Телефон: 0889602015

JobTiger Banner