Сервизен техник
София

София длъжност на пълно работно време

Керхер е световен пазарен лидер с дългогодишна история в производството на почистващи системи, продукти и услуги. Ние дължим този успех на нашите служители!
Днес семейната фирма Керхер предоставя ефикасни и природосъобразни почистващи системи в сегмент професионална и хоби техника. Керхер се отличава с високо качество, отлични резултати и иновации в своите продукти.

При нас работят служители, отдадени на работата си, които ценят взаимодействието в екип и които, заедно с нас се стремят към успеха и са част от него. Това което прави Керхер наистина специален и успешен е предоставянето винаги на най-добрите продукти и услуги, със специално внимание към всеки клиент.

Във връзка с разрастване дейността на компанията, търсим да назначим Сервизен Техник за Керхер център - гр. София

Отговорности

Вашата роля - отговорности и задължения:

* Извършва диагностика, ремонт и обслужване в гаранционен и извънгаранционен период на предлаганите от компанията машини, в сервиза и на място при клиента;
* Обработва постъпилите рекламации и извършва технически консултации към крайни клиенти;
* Участва в инсталацията на предлаганото от фирмата оборудване;
* Ремонтира и поддържа демо машините на компанията;;
* Администрира ремонтите в електронната система на Керхер, като въвежда нужната информация за извършените дейности;
* Отговаря за поверените му ДМА - сервизен автомобил, оборудване, инструменти и резервни части

Изисквания и необходими умения

От Вас очакваме:

* Средно или Висше Техническо образование;
* Опит на сервизна позиция - 2 години. Опит в сервизиране на професионална и хоби техника ще се счита за предимство;
* Много добри познания по електротехника и умения за разчитане на ел. схеми;
* Комуникативност и добри обноски в контактите с клиенти и колеги;
* Способност за работа самостоятелно и в екип, умения за приоритизиране на задачите и спазване на срокове;
* Отговорност и желание за професионално усъвършенстване;
* Познания по английски - техническа терминология;
* Компютърна грамотност: MS Office (Excel, Word, Internet);
* Шофьорска книжка и готовност за посещения на клиенти

Ние Ви предлагаме

Ние Ви предлагаме:

* Възможност за кариера и развитие в международна компания с високи професионални стандарти;
* Работа в квалифициран сервизен център със съвременна техника и професионално оборудвано работно място;
* Въвеждащо продуктово и сервизно обучение. Последващи (присъствени и онлайн) обучения в страната и в чужбина, достъп до онлайн база от техническа литература и информация за машините;
* Мотивиращо възнаграждение, разнообразен пакет от социални придобивки - допълнителен платен годишен отпуск, ваучери за храна на стойност 200 лв, здравна застраховка, служебно облекло;
* Коректни трудови отношения и приятелска работна среда;
* Стандартно работно време - от понеделник до петък, на осемчасов работен ден

Информация за контакт

Телефон: +359884901778

JobTiger Banner