Astrea Recruitment
СЕРВИЗЕН ТЕХНИК
София

София длъжност на пълно работно време

АСТРЕA е компания в сферата на Човешките ресурси. Целта ни е да открием най-подходящите хора за нашите бизнес партньори, като им осигурим удовлетвореност.

За един от нашите клиенти – една от най-големите аутсорсинг компании в България - търсим ентусиазирани и инициативни хора за позицията СЕРВИЗЕН ТЕХНИК.

Отговорности

ЛЪЖНОСТНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
Приема и издава гаранционни и извънгаранционни машини постъпили в сервиза;
Извършва гаранционни и извънгаранционни ремонти на уреди и машини в сервиза;
Обработва постъпилите рекламации;
Участва активно в процеса по инсталиране и предаване на клиентите на нови инсталации и оборудване – портални автомивки и такива на самообслужване, комунални машини (MIC);
Извършва технически консултации на крайни клиенти;
Администрира ремонтите в ERP системата като въвежда нужната информация за отразяване
на ремонтите;
Информира директния си ръководител за нередности и проблеми, съгласува с него решенията си, когато има неспецифична ситуация или рекламация, по която не може да вземе отношение;
Участва в организираните от работодателя продуктови и сервизни обучения;
Отговаря за поверените му сервизен автомобил, оборудване, инструменти и резервни части.

Изисквания и необходими умения

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:

Минимум средно-специално образование - техническа специалност;
Минимум 2 години опит като сервизен техник;
Компютърна грамотност и умения: Word, Excel, Internet;
Техническа грамотност;
Английски език на работно ниво – техническа терминология;
Отговорност и лоялност;
Организираност;
Шофьорска книжка - мин. Кат В

Ние Ви предлагаме

ПРЕДЛАГАМЕ:

Стандартно работно време;
Допълнително здравно осигуряване, Медицинска застраховка;
Месечни ваучери за храна на стойност 80 лв.;
Преференциални условия за Мултиспорт карта
Преференциални условия за абонамент в Уча.се
Служебно облекло
Фирмени обучения – въвеждащи и текущи
Оборотен автомобил /не е зачислен за непрекъснато ползване/.

Ако позицията представлява интерес за вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и ни изпратете Вашата Автобиография.
(Не забравяйте да посочите референтния номер на обявата DP_SHT).

Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.
(„АСТРЕА РИКРУТМЪНТ“ ЕООД – Регистрация в МТСП No1809).

Информация за контакт

Телефон: 0885 865 066

JobTiger Banner