Astrea Recruitment
Сервизен техник без опит на тежкотоварни машини
Плевен

Плевен длъжност на пълно работно време

Астреа е създадена през 2007 година с една основна мисия – да бъдем различни. Превърнахме това виждане в основен двигател на нашите усилия да сме винаги на разположение, когато клиентите и партньорите ни имат нужда от нас, за да ги консултираме и напътстваме при вземането на важни решения.
Нашите партньори се увеличават всеки ден и тяхното удовлетворение е най-добрата визитна картичка за нас.

Отговорности

Задължения и отговорности:
Посещава на място машините за ремонт;
Поддържа гаранционни и извънгаранционни машини;
Води техническа документация за свършената работа;
Следи за наличност на частите, изготвя заявки;
Участва в семинари и изложения.

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
Завършено подходящо образование;
Опит на сходна позиция – желателно;
Шофьорска книжка.

Ние Ви предлагаме

Предлагаме:
Конкурентни възнаграждения;
Вътрешни обучения;
Стандартно работно време – от понеделник до петък.

Ако позицията представлява интерес за вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и ни изпратете Вашата Автобиография (Не забравяйте да посочите референтния номер на обявата DP_STR).

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Услугата за кандидата е напълно безплатна!

Всички предоставени от Вас лични данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.
(Astrea Recruitment. - reg No 1809).

Информация за контакт

Телефон: 0885 865 066

JobTiger Banner