Енко Вендинг OOД
Сервизен техник кафе оборудване, гр. Варна
Варна

Варна длъжност на пълно работно време

Удоволствието от автентичното еспресо е следствие от вниманието към всеки детайл от зърното до чашата. Нашите компетенции в областта на кафето стъпват на повече от 20 годишен опит.
Енко Вендинг ООД има две основни бизнес направления:
1. Дистрибуция на кафе Baristo: блендовете Baristo са изпечени и опаковани близо до красивия италиански град Генуа - пристанище с традиции в търговията с кафе. В България, Baristo предлага цялостни кафе решения за различните търговски канали: ХоРеКа, ритейл, офиси, петролен канал и вендинг. Компанията има национално покритие с 7 регионални офиса със собствена търговска, административна, сервизна и логистична функция.
2. Производство на кафе в собствена фабрика за кафе с над 30-годишен опит. Освен създадените и наложени търговски марки Elia, Tezzoro, Kiva Han, фабриката е спечелила доверието и на много компании, произвеждайки собствените им марки кафе.

Отговорности

> Сервизно гаранционно и извънгаранционно обслужване на вендинг машини;
> Сервизно гаранционно и извънгаранционно обслужване на барово оборудване;
> Настройки на напитките на оперираното от фирмата оборудване и периодичен мониторинг на качеството им;
> Сервизно гаранционно и извънгаранционно обслужване на домашни кафемашини;
> Инсталация на вендинг и барово оборудване;
> Работа със складови наличности и материална отговорност.

Изисквания и необходими умения

Търсим човек, който има:
> Средно или висше образование, за предпочитане техническо;
> Добри познания по механика и/или електротехника (електроника);
> Умение за боравене с документи;
> Валидно свидетелство за правоуправление на МПС.

Освен това е необходимо да бъде:
> Мислещ, организиран, динамичен, отговорен и лоялен;
> Припознава ценностите на марката и би се чувствал лично ангажиран да бъде неин посланик;
> Запазва позитивната си енергия, независимо от трудностите.
*Предходен опит на сходна позиция е предимство.

Ние Ви предлагаме

> Обучение и възможност за допълнителна професионална квалификация;
> Постоянно работно място в гр. Варна в екип с национално покритие;
> Фиксирано трудово възнаграждение и възможност за допълнителен бонус;
> Служебен автомобил и телефон;
> Изцяло оборудвана сервизна работилница.
ITCD 2024 Employers