Алфа Консулт България ООД
под 5 заети служителя Кандидатстване Виж работодателя
Сезонен Газокарист
Хасково
От 1500 до 2000 лв.

Хасково длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Описание на позицията

За наш клиент търсим да назначим Сезонен Газокарист.

Изисквания към кандидата:

• Средно образование;
• Предишен опит на подобна позиция;
• Свидетелство за управление на Газокар/Мотокар.

Основна дейност:

• Извършване на товаро-разтоварни и производствени дейности.

Фирмата осигурява:

• Основна заплата и месечен бонус на база представянето;
• Ваучери за храна;
• Осигурен транспорт до работното място.

Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според изискванията на ЗЗЛД. Контакт ще бъде осъществен само с кандидатите, одобрени след предварителен подбор по документи.

Телефон за информация: 0888 599 664 - Николай Стоянов

Лиценз № 2892 - 10.10.2019

Информация за контакт

Телефон: 0895158133