Бизнесс Аутсорсинг Солюшънс ЕООД
под 5 заети служителя Кандидатстване Виж работодателя
Шивач/ка
Русе
От 1000 до 1500 лв.

Шивач/ка

Русе длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Във връзка с възникнала необходимост „БИЗНЕСС АУТСОРСИНГ СОЛЮШЪНС“ ЕООД търси да назначи, за наш клиент в областта на висшата мода, кандидат на длъжността:

ШИВАЧ/КА

„Бизнесс Аутсорсинг Солюшънс" ЕООД е лицензиран трудов посредник /№3191/11.08.2021г/. Ако търсите нови възможности, може да се обърнете към нас. Ние ще ви помогнем да откриете вашето работно място.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Предоставените от вас данни са лични и попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД. „Бизнес Аутсорсинг Солюшънс“ ЕООД се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма, освен за целите на настоящия подбор.

Отговорности

• Работа с различни видове шивашки машини;
• Изработване на детайли за облекло, спазвайки технологичната последователност и изискванията за качество;
• Работи се с различни изходни материали – платове от естествен и изкуствен произход, машини, ръчни инструменти и др.
• Работата е творческа, съчетава в себе си оригиналност на моделите и различни технологични решения при изработването на детайлите.

Изисквания и необходими умения

• Задължителен опит в сферата – мин. 2 години;
• Опит в изработка на вечерни и булченки рокли, ще се счита за сериозно предимство;
• Творчески подход към работата;
• Готовност за финна работа;
• Стремеж към развитие в областта на висшата мода;
• Желание за учене на нови техники и методи на шиене;
• Сръчност, прецизност и отговорност към поставените манипулации;
• Умения за организиране на работното място и спазване на хигиенните изисквания;
• Умения за работа в екип.

Ние Ви предлагаме

• Трудов договор и въвеждащо обучение;
• 5-дневна работна седмица, осем часов работен ден (9:00-18:00 ч.);
• Почивни дни – всяка събота и неделя и през официалните празници;
• По желание извънредни часове на труд се заплащат допълнително;
• Коректност от страна на работодателя;
• Регламентирани почивки;
• Целогодишна работа без прекъсване;
• Спокойна и приятна работна среда с доказан екип от професионалисти;
• Отлични условия на труд, работа с най-нови техники и материали.

Информация за контакт

Телефон: 0882210312

JobTiger Banner