Шивач/ка за Нюмаркт, Германия
Numarkt, Германия
От 2000 до 3000 лв.

Numarkt, Германия длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

За нас

Агенция за подбор на персонал Евролинкс 1903 ЕООД.
Лиценз Nо 262 от 03.08.2018 г

-Като администратор на лични данни гарантираме запазването на конфиденциалност на съдържанието на Вашата автобиография.
-Кандидтствайки за тази позиция, Вие се съгласявате Вашите лични данни да се използват и по други оферти подходящи за Вас.

Изпратете Вашата автобиография на немски или английски език. След предварителен подбор,ще се свържем с Вас.

Отговорности

Шивач/ка за Нюмаркт, Германия с професионален опит в шиенето.

Изисквания и необходими умения

Изисква се:
- Професионален опит в шиенето минимум 2 години;
- Шият се промишлени поддържащи колани .
- Чужд език: може с руски и/или английски, говорим немски е предимство

Ние Ви предлагаме

Предлага се:
- Място на работа Neumarkt, Германия.
- дългосрочна заетост.
- заплащане 9,50 € на час бруто при 30 часа на седмица през първите 2 месеца, след това 40 часа седмица;
- Осигурено настаняване, 300 евро на месец за квартира.
- Като квартирата се наема, след одобрение от работодател.
- Платен годишен отпуск - 20 дни;

Информация за контакт

Телефон: 0887315089

ITCD