Шивачи/ Шивачки
parvomay

parvomay длъжност на пълно работно време

За нас

ние сме Stöhr

Вярваме, че през следващите години модната индустрия ще претърпи радикални промени. Като млад и динамичен международен екип ние сме ангажирани с развитието към по-голяма устойчивост. С нови, иновативни производствени стандарти и разширяване на местния производствен капацитет.

След като създадохме силен отпечатък в Германия, ние се стремим да затвърдим позицията си на един от водещите играчи в областта на текстила в Европа, като разширим производствените си възможности в България.

Отговорности

Задачите ви включват:

· Работа с шевна машина (1-иглена / 2-иглена машина за заключване на шева / машина за заключване на шева с висок пост / машина за странично рязане)

· Извършване на рутинна поддръжка на шевните машини и докладване на необходимите ремонти

· Усвояване на умения за шиене на нови продукти и усъвършенстване на техниката и скоростта на производство

· Готовност за усвояване на различни нови операции по веригата на текстилното производство

· Изпълнение на други задължения, които могат да бъдат възлагани периодично

Изисквания и необходими умения

Ще бъдете подходящи за тази длъжност, ако...

- Трябва да подкрепяте идеята за предоставяне на качествена работа

- Имате подходящо образование като шивач (училищна диплома и др.) или друг опит

- Имате опит от първа ръка в производството на облекла и текстилни изделия

- Имате опит в използването на промишлени шевни машини (техническите познания за шевни машини са предимство)

- Познания за безопасността в текстилното производство

Ние Ви предлагаме

Защо трябва да се присъедините към нас...

- По-висока от средната заплата

- Ще получавате бонуси за надвишаване на производствените цели

- Стимули за служителите, като безплатни обеди и ваучери за храна

- Ще бъдете част от международно действаща компания

Кандидатствайте сега!
Ако не сте сигурни, че отговаряте на всички тези изисквания, моля, свържете се с нас. Вашата автобиография не ви определя - ние се интересуваме от вашето бъдеще, както и от вашето минало.
Очакваме с нетърпение да получим вашата кандидатура!
JobTiger Banner