work InTime GmbH
Шлосер монтажист на стоманени конструкции (м/ж)
други в чужбина, Германия

други в чужбина, Германия длъжност на пълно работно време

Нашето представителство търси от името на реномирани основни клиенти шлосери монтажисти на стоманени конструкции (м/ж) за дългосрочно сътрудничество в рамките на преотстъпването на служители с местоположение в цяла Германия.

Отговорности

ВАШИТЕ ОТГОВОРНОСТИ КАТО ШЛОСЕР МОНТАЖИСТ НА СТОМАНЕНИ КОНСТРУКЦИИ:

- Изработка на метални изделия и детайли
- Шлосерска работа при монтаж на стоманени конструкции, съоръжения и контейнери
- Съединяване на ламарини, тръби, профили или детайли
- Монтаж на компоненти и детайли
- Демонтаж на метални конструкции

Изисквания и необходими умения

КАКВО ВИ Е НУЖНО:

- Завършено професионално образование в тази област или професионален опит в близка област
- Увереност при извършване на обичайните, типични за професията работни процеси
- Да имате готовност за монтажни дейности

Ние Ви предлагаме

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:

- Всички предимства на тарифните споразумения с Федералната асоциация на работодателите и агенциите за подбор на персонал (BAP, преди BZA)
- Заплащане над тарифата
- Надбавки за транспорт
- Доплащане за извънредни часове и за работа в неделни и празнични дни
- Надбавки за почивни дни и Коледа
- Индивидуално обслужване от нашето представителство във Вашия регион

Информация за контакт

Телефон: 004936412354020

JobTiger Banner