Шлосер/ Заварчик/
гр. Казанлък
От 1000 до 1500 лв.

гр. Казанлък длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

"Промет сейф" ООД - лидер в производството на сейфове и метална мебел в Европа.

Отговорности

- Носи отговорност за повереното му имущество - техника, инструменти и материали;
- Носи отговорност при некачествено извършена работа.

Изисквания и необходими умения

- Позицията е подходяща за кандидати без опит с желание за работа и обучение;
- Опит в работата с ъглошлайф ще се счита за предимство;
- Умение за заваряване с CО2 ще се счита за предимство;
- Средно образование с техническа насоченост (не е задължително), ще се счита за предимство;

Ние Ви предлагаме

- Обучение за придобиване на правоспособност по заваряване;
- Дългосрочна и постоянна работа;
- Добро и конкурентно заплащане /според заработка/;
- Осигуровки върху реалното възнаграждение;
- Повишаване на квалификацията и придобиване на нови умения;
- 5 дневна работна седмица.

Информация за контакт

Телефон: 0878 903 361

VCD