Шофьор-доставчик - 4 часа
София
длъжност на непълно работно време
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на непълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Pulse Fitness & Spa не са просто зали за тренировки, нито обикновени спа комплекси. Pulse са единствените по рода си у нас лайфстайл клубове – места, в които заедно със своите клубни членове осъществяваме общото си виждане за пълноценен живот.

Отговорности

За разнос на храна от кухня-майка по фитнес обектите ни, търсим шофьор със собствен транспорт.

РАЗХОДИТЕ ЗА ГОРИВО СЕ ПОКРИВАТ ОТ КОМПАНИЯТА.

Кухнята се намира в Младост 4, а обектите, до които се доставя храната са на различни локации в София.

Изисквания и необходими умения

- Собствен транспорт, активен шофьор;
- Лоялност и желание за работа;
- Отговорност към служебните задачи.

Ние Ви предлагаме

- Поемане на разходите за гориво;
- Работно време от 8:00ч. до 12:00ч., от понеделник до петък;
- Стартова заплата за 4 часов работен ден - 1000 лв.
- Социални придобивки, осигуровки;
- Трудов договор с ПУЛСМЕНИДЖМЪНТ ЕАД.

Информация за контакт

Телефон: 0897063417

ITCD 2024 Employers