Виртуална Зона ООД
Шофьор категория "B"
София
От 1500 до 2000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Фирма Виртуална Зона ООД е лидер е дистрибуцията на ИТ оборудване в България и е официален партньор на марки: TP-Link, Ubiquiti, Mikrotik, D-Link, Delux, Netgear, Microsoft, Dell, Deepcool и много други. Работим целеустремено за налагането ни на нови европейски пазари и имаме нужда от нов колега или колежка за позиция - Шофьор.
Адрес: кв. Илиянци, складова база Кентавър.

Отговорности

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Участва в дейности по приемане и предаване на пратки;
- Отговаря за правилното съхранение и транспортиране на пратките и за състоянието на поверения му служебен автомобил;
- Спазва правилника за движение по пътищата и установените фирмени стандарти за работа;
- Транспортира стока - доставка и вземане, в София по предварително зададен график и адреси;

Изисквания и необходими умения

ПРОФЕСИОНАЛНИ ИЗИСКВАНИЯ:
- Чиста шофьорска книжка с категория "В", минимум от 1 година;
- Чисто съдебно досие;
- Предишен опит в областта на куриерските услуги е предимство;
- Добро чувство за ориентация в пътната мрежа на град София;
- Коректност, отговорност и лоялност;
- Бързина и прецизност;
- Познание за работа със складова програма;
- Завършено средно образование;
- Компютърна грамотност;
- Внимание към детайлите;

Ние Ви предлагаме

ПРИДОБИВКИ:
- Допълнителна здравна застраховка с включени дентални услуги;
- Сигурност на работното място и коректно заплащане на труда всеки месец без закъснения;
- Основно възнаграждение - 1500 лв бруто + допълнителни тримесечни бонуси, обвързани с приноса и постигнатите резултати;
- Възможности за кариерно развитие;
- Преференциални цени за множество продукти;
- Приятелска работна среда с млад и енергичен екип;
- Работно време - понеделник до петък от 9:30 до 18:30ч.

Информация за контакт

Телефон: 0888493158

JobTiger Banner