Бизнесс Аутсорсинг Солюшънс ЕООД
под 5 заети служителя Кандидатстване Виж работодателя
Шофьор, категория С+E
Козлодуй
От 4000 до 5000 лв.

Козлодуй длъжност на пълно работно време От 4000 до 5000 лв.

„Бизнесс Аутсорсинг Солюшънс" ЕООД е лицензиран трудов посредник /№3191/11.08.2021г/. Ако търсите нови възможности, може да се обърнете към нас. Ние ще ви помогнем да откриете вашето работно място.

Във връзка с възникнала необходимост „БИЗНЕСС АУТСОРСИНГ СОЛЮШЪНС“ ЕООД търси да назначи подходящ кандидат на длъжността:

ШОФЬОР, КАТЕГОРИЯ С+E

Международен шофьор на товарен автомобил с брезентово полуремърке (Испания- Франция- Германия- Италия- Испания)

Отговорности

Извършват се редовни превози от Испания до Франция, Германия, Италия и обратно.

Изисквания и необходими умения

Категория С+Е;
Професионална компетенстност;
Предходен опит мин. 1 год.;
Чисто съдебно минало;
• Отговорност и самодисциплина.

Ние Ви предлагаме

Трудов договор;
Осигуровки втора категория труд;
Мотивиращо и редовно възнаграждение до 10 число на всеки месец;
Възможност за авансово плащане;
5-дневна работна седмица с осигурена база за почивка;
Осигурен транспорт до Испания и обратно;
Платен годишен отпуск от 25 дни в годината;
Служебен телефон с интернет;
Работа в утвърдена компания при много добри условия на труд.

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ:
• Актуална автобиография.

За повече информация: 0882 210 312/ 0882 210 464

Ако смятате, че нашето предложение е интересно за Вас, моля изпратете автобиографията си като кандидатствате онлайн!

Благодарим на всички кандидати, но ще се свържем само с одобрените за позицията!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Предоставените от вас данни са лични и попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД. „Бизнес Аутсорсинг Солюшънс“ ЕООД се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма, освен за целите на настоящия подбор.

Информация за контакт

Телефон: 0882210312

JobTiger Banner