Шофьор на автобус/микробус
София

София длъжност на пълно работно време

Софийска транспортна фирма търси да назначи шофьор за автобус/микробус на постоянен трудов договор.
Работата ще е свързана с превоз на пътници в рамките на Европейският съюз и главно на територията на Република България.
Търсим отговорни и сериозни кандидати с желание за работа.
Може да кандидатстват и пенсионери.
За повече информация, моля да се обадите по телефона - 0882 263 186.

Лиценз за посредническа дейност 1591 от 10.05.2013 г

Отговорности

Превоз на пътници, туристи, ученици.
Внимателно и отговорно отношение към работата и пътниците.

Изисквания и необходими умения

Кандидатите е необходимо да притежават съответната категория за автобусни шофьори, професионална компетентност, психологическа годност и валидна тахографска карта.

Ние Ви предлагаме

Постоянен трудов договор, навременно заплащане, вежливо отношение.

Информация за контакт

Телефон: 0882263186

ITCD 2024 Employers