Шофьор на камион (Белгия)
други в чужбина

други в чужбина длъжност на пълно работно време

Отговорности

- Bulk дистрибуция
- дистрибуция (Отговаря за национални и/или международни превози. Отговаря за товарене и разтоварване на резервоари с течни химикали, хладилни и запалими газове и гъвкави контейнери.)
- специален транспорт (Отговаря за национални и/или международни превози. Отговаря за товарене и разтоварване на резервоари с течни химикали, хладилни и горими газове и гъвкави контейнери.)
- Строителство напр. самосвал (През делничните дни за националните превози с покрити камиони с мотокар с теглене, камиони с кранове или вътрешни товарачи. За клиенти, които са активни в строителния сектор, така че основно доставки до строителни обекти.)
- Транспорт с цистерни
- Контейнери и пристанищен транспорт
- Международен транспорт
- ADR транспорт
- Шофьорите ще бъдат обучавани от много опитни колеги по еко-шофиране, така че всеки ден да завършват маршрутите си възможно най-ефективно. За тази цел ще се използват най-новите технологии в перфектно оборудвани камиони.

Изисквания и необходими умения

- владеене на английски, френски или холандски език на добро комуникативно ниво (проверява се в разговор по телефона)
- предишен професионален опит минимум 2 години
- подходящо образование ще се счита за предимство
- валидна шофьорска книжка CE
- сертификат за компетентност
- валиден код 95
- валидна карта за тахограф
- ADR е предимство
- сертификат за специален транспорт е предимство
- личен автомобил
- комуникативност, ангажираност и работа в екип

Ние Ви предлагаме

- атрактивно възнаграждение: 12.468 EUR бруто / час + добавки
- ваучер за хранене от 5,58 евро/нето на работен ден
- настаняването е организирано от работодателя и се заплаща от служителя
- белгийски трудов договор директно с белгийския работодател
- удържане на данъци и социални осигуровки от белгийския работодател

СИЛВЪРХАНД БЪЛГАРИЯ ООД, гр. София, ул. Алабин No 56, ет. 5, офис 5, вписано в Регистъра на посредническите агенции за Република България под Nr. 2360
- възможност за извънреден труд
- възможност за дългосрочна заетост и професионално развитие
- право на отпуска
- много добра подкрепа от нашия екип

Информация за контакт

Телефон: +359 87 65 43 150 +359 87 760 0657

ITCD 2024 Employers