SDMV Europe
между 5 и 10 служителя Кандидатстване Виж работодателя
Шофьор на камион кат. C
други в чужбина, Белгия
От 4000 до 5000 лв.

други в чужбина, Белгия длъжност на пълно работно време От 4000 до 5000 лв.

Ние сме оторизиран представител на Работодатели от Европа за набиране на квалифициран персонал за временна и постоянна трудова заетост

Отговорности

Като шофьор на камион от категория С ще имате около 10-20 спирки дневно, предимно в Белгия. В повечето компании камионът ви е натоварен за вас, но вие трябва да го разтоварите при клиента с помощта на ръчен или електрически транспортьор.

Трябва да можете да шофирате с ръчна и автоматична скоростна кутия и да сте свикнали да работите с бордови компютър и товарен мост.

Основните ви задължения ще включват:

Ежедневни проверки на превозните средства, за да се гарантира техническата им изправност и спазването на нормативните изисквания;
Ежедневно връщане на цялата документация и оборудване на компанията в транспортния офис/депото;
Зареждане на автомобилите с гориво;
Да отговаряте за сигурността на превозното средство и товара по всяко време;
Други свързани задачи.

Изисквания и необходими умения

За да кандидатствате за тази позиция, трябва да имате автобиография на английски език;
Минимум две години опит като шофьор на камион C;
Шофьорска книжка от категория С + карта на водача + код 95;
Желание за работа с други националности;
Възможност за по-дълъг престой в Белгия.

Ние Ви предлагаме

Атрактивно заплащане, квартира, В допълнение към почасовата ставка шофьорите получават почасови надбавки и плащания за храна.

Средно на седмица шофьорът работи 50 работни часа, а в натоварен сезон - до 12 часа на ден. През по-слабия сезон са гарантирани 38 часа седмично.

Информация за контакт

Телефон: +359897509628