Шофьор на товарен автомобил над 12т
Ямбол

Ямбол длъжност на пълно работно време

Отговорности

Управлява товарен автомобил над 12т;
Превозва насипни и палетизирани товари;
Доставя товара навреме до обекта на получателя;
Коректно и точно попълване на нужната документация относно превоза на товара;
Наблюдава изправността на поверения автомобил и полуремарке;
Желание за работа и развитие в транспортна компания;
За предимство се счита, ако имате опит в превоза на насипни и палетизирани товари.

Изисквания и необходими умения

Да притежава валидни документи за професионален водач на товарен автомобил;
Категория С + Е
Карта за квалификация на водач на МПС
Карта за дигитален тахограф
Профисионална компетентност и
Валидно Свидетелство за Психологическа Годност
За предимство се счита, ако имате опит в превоза на насипни товари

Ние Ви предлагаме

Трудов договор;
Коректно отношение;
Моля изпращайте автобиография, ако предложението е подходящо за Вас. Документите ще бъдат разгледани според ЗЗЛД. Ще се свържем с кандидатите одобрени по документи.
trans_rusinov@abv.bg

Информация за контакт

Телефон: 046 / 66 51 06

JobTiger Banner