Шофьор - Снабдител
София
От 1500 до 2000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Във връзка с разширяване на дейността си, нашата строителна фирма търси да назначи подходящ кандидат на длъжността: Шофьор - Снабдител за гр. София.

Ако искате да станете част от екипа ни, следващата възможност е за Вас.

Отговорности

- Да доставяте необходимите стоки и консумативи до обектите на фирмата;
- Изпълнявате и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността;
- Доставяне на материали до нашите обекти и офиса;
- Отговаряте за навременното извършване на доставките;
- Отговаряте материално за стоките, които са ви поверени;
- Носите пълна отговорност за поверените Ви транспортни средства;

Изисквания и необходими умения

- Притежавате свидетелство за управление на МПС, категория B
- Познаване на гр. София и добро ориентиране в градски условия.
- Умение за работа в екип и самостоятелно.

Лични качества
- Лоялен
- Инициативен
- Отговорен
- Изпълнителен

Ние Ви предлагаме

- Трудов договор с фирма Флор Ролф ЕООД
- Добри условия на работа
- Добро заплащане

Информация за контакт

Телефон: 0878 13 86 39

ITCD 2024 Employers