Ти Ейч Би Дистрибюшън ООД
Складов работник
Варна
От 1000 до 1500 лв.

Варна длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

"Ти Ейч Би Дистрибюшън" ООД е директен вносител и дистрибутор за България на немски и европейски фирми предлагащи почистващи препарати, добавки за пране, домакински потреби и аксесоари за баня, козметика, инсектициди, разпалващи средстава, торове за цветя, тревни и почвени смеси и други иноватвни продукти.

Отговорности

Извършва товаро-разтоварни дейности при получаване или експедиране на стока;
Взима активно участие в инвентаризиране и подреждане на складовите пространства;
Поддържа ред и чистота в складовите пространства и на работните станции;
Отговаря и следи за правилното съхранение на стоката;
Стриктно спазва установените правила за безопасност;
Работи в сътрудничество с останалите складови работници и шофьорите.

Изисквания и необходими умения

Средно образование;
Опит в работата в складови пространства и събиране на заявки – предимство;
Умения за работа в екип и организираност;
Енергичност, позитивизъм и отговорност към поставените задачи.

Ние Ви предлагаме

ъвеждащо обучение, свързано със спецификата на работата и предлаганите от фирмата продукти;
Мотивиращо възнаграждение;
Постоянен трудов договор с осигуровки на пълната работна заплата;
Годишен отпуск 22 работни дни
Ежемесечни ваучери за храна- 200 лв;
Отлични условия на труд в модерна складова база;
Работно облекло;
Работа в млад и сплотен екип.

Информация за контакт

Телефон: 052731187