Складов служител
ул. „Андрей Германов“ No 11
От 1000 до 1500 лв.
 Подходяща за бежанци

ул. „Андрей Германов“ No 11 длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.  Подходяща за бежанци

Аутомотив Текнолъджи Солушън“ ЕООД (АТС) е официален и изключителен Сервис партньор на ZF Friedrichshafen AG в България от 2012 г. Продуктовото портфолио на ZF включва: трансмисии (механични, роботизирани, автоматични), мостове и техните компоненти, системи за кормилно управление, диагностични апаратури и др. Освен пълната гама от цели агрегати, предлагаме оригиналните резервни части, масла и филтри за тях.

Отговорности

1. Опаковане, броене и етикетиране на продукти;
2. Отговорност за оптимална подредба на складовото пространство;
3. Приемане и испращане на материали в/от склада;
4. Работа с транспортни документи и складова програма;

Изисквания и необходими умения

1. Образование: средно. Базово знание на английски език е предимство;
2. Друга квалификация: работа с компютър, MS Office. Интернет приложения, работа със специализиран софтуер за склад;
3. Добро, отговорно и мотивирано отношение към работата и умения за работа в екип.

Ние Ви предлагаме

1. Възнаграждение: 1550 -1800 лв. /бруто/;
2. Трудов договор; пълно работно време;
3. Сигурно работно място във водеща, стабилна и постоянно развиваща се компания;
4. Коректно и навременно заплащане;
5. Въвеждащо обучение и стандарти за работа;
6. Отлични условия на труд.

Информация за контакт

Телефон: 0884247368

VCD Banner
JobTiger Banner