Astrea Recruitment
Складов служител
София

София длъжност на пълно работно време

АСТРЕA е компания в сферата на Човешките ресурси. Целта ни е да открием най-подходящите хора за нашите бизнес партньори, като им осигурим удовлетвореност.

За един от нашите клиенти – една от най-големите аутсорсинг компании в България - търсим ентусиазирани и инициативни хора за позицията Складов служител.

Отговорности

Задължения:
Подреждане на складовото пространство и наличностите;
Опаковане и изпълнение на поръчки на клиенти;
Поддържане на хигиената на работното място;
Съвместна ревизия с управител.

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
Сръчност и бързина при изпълнение на задачите;
Организираност, умение за приоритизиране на задачите, добра концентрация;
Основни умения за работа със смарт устройства.

Ние Ви предлагаме

Предлагаме:
Работно време - понеделник до петък, 9.00 до 19.00 часа с фиксирани почивки за обяд и кафе;
Годишен Бонус;
Стимулиращо стартово възнаграждение с възможност за повишение;
Приятни работни условия и отношения;
Месечни ваучери за храна - 100 лева;
Стандартно работно време.

Ако позицията представлява интерес за вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и ни изпратете Вашата Автобиография.
(Не забравяйте да посочите референтния номер на обявата DP_SKLI).

Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.
(„АСТРЕА РИКРУТМЪНТ“ ЕООД – Регистрация в МТСП No1809).

Информация за контакт

Телефон: 0885 865 066

JobTiger Banner