Складов служител / село Казичене
Казичене
От 1000 до 1500 лв.

Казичене длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

C-Team е компания за подбор на персонал, част от група компании, предлагащи широка гама от услуги в областта управление на човешкия капитал, комбинираща най-добрите международни практики и познаване на местния пазар.

Отговорности

• Приема, складира и товари стоки и материали;
• Следи за точно и своевременно изпълнение на заявките ;
• Участва в подготовката на поръчки и поддръжка складовите площи;
• Активно съдейства при извършеното на инвентаризация в склада;

Изисквания и необходими умения

• Завършено средно образование;
• Отговорност и организираност;
• Прецизност и спазване на поставените задачи в срок;
• Умения за работа в екип;
• Свидетелство за управление на електрокар е предимство.

Ние Ви предлагаме

• Работа в модерна база;
• Възнаграждение 1200лв./нето
• Бонус при раждане на дете и сключване на брак;
• Служебен транспорт;
• Застраховка трудова злополука;
• Здравна застраховка (след изтичане на изпитателния срок);
• Регламентирано работно време;
• Възможност за обучение и развитие;

Информация за контакт

Телефон: 0876 501 901

JobTiger Banner