Складов служител за ел. материали
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

C-Team е компания за подбор на персонал, част от група компании, предлагащи широка гама от услуги в областта управление на човешкия капитал, комбинираща най-добрите международни практики и познаване на местния пазар.

Отговорности

• Работа с клиенти;
• Работа с касов апарат и пост терминал;
• Приема, складира и товари стоки и материали;
• Следи за точно и своевременно изпълнение на заявките ;
• Участва в подготовката на поръчки и поддръжка складовите площи;

Изисквания и необходими умения

• Завършено средно образование;
• Отговорност и организираност;
• Прецизност и спазване на поставените задачи в срок;
• Умения за работа в екип;

Ние Ви предлагаме

• Работа в модерна база;
• Регламентирано работно време;
• Възможност за обучение и развитие;
• Заплащане на осигуровки върху пълната заплата;

Информация за контакт

Телефон: 0876501901

VCD