Складови служители
Плевен
От 1000 до 1500 лв.

Плевен длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

DEKRA Arbeit Group е една от най-успешните и иновативни компании в сферата на персонала с над 120 локации в Европа. Тя е част от холдинговото дружество DEKRA SE, със седалище в Щутгарт, Германия и по целия свят е призната като висококачествен доставчик на услуги и доверен партньор. Лиценз № 235/08.02.2018 г.

За нашия лоялен клиент - световна производствена компания в автомобилната индустрия търсим да назначим:

СКЛАДОВИ СЛУЖИТЕЛИ

Отговорности

• Работа с баркод четци и складова програма
• Приемане на стоки и материали от доставчици
• Физическа проверка на складовата наличност
• Спазване вътрешнофирмената политика и правила

Изисквания и необходими умения

• Работа на 2 смени (06:00-14:30 / 14:30 - 23:00)
• Компютърна грамотност - добро ниво
• Завършено средно образование
• Предишен опит на подобна позиция - предимство
• Силна лична мотивация за работа
• Отговорност и лоялност

Ние Ви предлагаме

• Трудов договор с атрактивно възнаграждение, изцяло съобразен с българското законодателство
• Месечни бонуси
• Ваучери за храна
• Осигурен фирмен транспорт
• Коледен бонус
• Въвеждащо обучение и възможност за развитие
• Работа в стабилна компания, в която се ценят човешките качества

Информация за контакт

Телефон: 359 877 443 204

JobTiger Banner