Контест ООД
Складови служители
Пловдив

Пловдив длъжност на пълно работно време

Контест ООД е фирма лидер в сферата на търговията с бързооборотни стоки на международния пазар.
Това, към което се стремим най-много е качество на най-високо ниво и изграждане на дългосрочни и стабилни отношения с нашите клиенти, а богатият опит, който натрупахме в търговията през годините ни карат да се гордеем изключително много.
Във връзка с нарастващия обем от работа си търсим енергични, отговорни и лоялни складови служители, които да се присъединят към нашия екип.

Отговорности

- Товаро-разтоварна дейност;
- Прием, заприхождаване и подредба на стоката в склада;
- Етикиране на артикулите;
- Правилно фолиране и опаковане на стоката за клиентски поръчки;
- Спазване на правилата за качество и безопастност при работа;
- Следене и поддържане на добра хигиена в складовите помещения.

Изисквания и необходими умения

- Отговорност при изпълнение на поставените задачи;
- Лоялност, експедитивност и внимание към детайла;
- Стриктност при изпълнение на поставените задачи;
- Самодисциплина и желание за работа.

Ние Ви предлагаме

- Сигурно твърдо месечно възнаграждение;
- Трудов договор на пълен работен ден и на реални осигуровки;
- Ваучери за храна;
- 5 дневна работна седмица от 8:30ч. до 17:30ч. (от понеделник до петък)
- Отлични условия на труд;
- Сигурен и коректен работодател, където ще се чувствате оценени.

Ако ви допадна всичко това, което прочетохте дотук и искате сутрин да се събуждате с усмивка за работа, не се колебайте да кандидатствате при нас още сега!

Всички кандидатури ще бъдат разгледани в условия на пълна конфиденциалност на предоставените данни!

Информация за контакт

Телефон: 0878 154 184

NCD2024 Banner