Складови служители на летище в Германия, без опит.
Leipzig, Saxony, Германия
От 3000 до 4000 лв.

Leipzig, Saxony, Германия длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

За наш клиент, водещ световен лидер в логистиката, търсим да наемем мотивирани и отговорни служители, които да станат част от нашия голям и сплотен екип в Лайпциг, Германия с повече от 700 души.

Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб фирмата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2500 служители в 40 държави, на територията на четири континента - Европа, Азия, Африка и Америка.

Отговорности

- Качествен контрол и сортиране на входящите пратки /до 23кг/;
- Сканиране с ръчен скенер всяка входяща пратка, за да сте сигурни, че ще пристигне на правилната дестинация;
- Товарене и приготвяне различните пратки, за да бъдат изпратени към крайния клиент.

Изисквания и необходими умения

- Немски ИЛИ английски език на ниво B1 е задължително условие;
- Заради изключителната сигурност на летищата се прави обстойна проверка на вашата работна история за последните 5 години, която ще отнеме около 3 месеца. Ще ви бъде оказано съдействие за приготвяне на необходимите документи;
- Не се изисква ваксинация срещу Covid-19.

Ние Ви предлагаме

- Фиксирани работни смени и почасово заплащане от 13.84 € (бруто), извънредния труд се заплаща допълнително според немското законодателство;
- Отлично здравно осигуряване в Германия;
- 5 дневна работна седмица (от понеделник до неделя) – трисменен режим на работа;
- Безплатни напитки и отстъпки за обяд на работното място;
- Ползване на месечна карта за градски транспорт с отстъпка;
- Предлагаме Ви безвъзмезден бонус от 2500 € (нето), за направим преместването в Германия по-лесно и по-спокойно - изплаща се в продължение на 5 месеца по 500 € (нето);
- Ще ви окажем съдействие при пристигането Ви в Германия и настаняването Ви в Лайпциг;
- Възможност за кариерно развитие при показване на мотивация и резултат.

Ако имате интерес към предложението, моля, изпратете актуална автобиография
или се свържете с нас.

+359 885 445 666 - НИКОЛЕТА ПЕТКОВА
+359 885 550 470 - АНА БЪЧВАРОВА

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2349/18.09.2017, безсрочен./

Информация за контакт

Телефон: 0885445666

JobTiger Banner