HRS Bulgaria
Складови служители - Редовна смяна (ж.к. Хаджи Димитър)
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Нашият партньор е търговско-консултантска компания с над 30-годишен опит в дистрибуцията на продукти, както в България, така и в чужбина. Успехите им се дължат на съчетанието между утвърдено качество и иновативни решения за бизнеса.

В момента екипът им се разширява и сме в търсене на служители, които да се присъединят към тях на позиция:

Складов служител

Отговорности:

Товарно-разтоварни дейности, прием и подреждане на стоката в склада;
Лепене на етикети и сортиране на продуктите;
Проследяване на качеството, количеството и годността на продуктите;
Изпълнение на заявки, подготовка и разпределяне на стоките за изпращане;
Работа с електрокари/мотокари.
Компанията предлага:

Стандартно работно време (пон.- петък - 08:30 – 17:00);
Стимулиращо стартово възнаграждение и покриване на медицинска застраховка;
Платено обучение и възможност за заплащане на курс за управление на мотокари и електрокари;
Безплатно работно облекло, осигурено от компанията;
Спокойна работна среда в организиран склад;
Работа в малък и сплотен екип;
Безплатен паркинг.

Изисквания:

Предишен опит на сходна позиция поне 1 година;
Сръчност и отговорен подход към работния процес;
Спазване на срокове и отношение към детайлите;
Умение за работа в екип.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

ITCD 2024 Employers