Декра Арбейт България ЕООД
Складови служители Температурен склад
София

София длъжност на пълно работно време

За нас

СКЛАДОВИ СЛУЖИТЕЛИ ТЕМПЕРАТУРЕН СКЛАД
DEKRA Arbeit Group е една от най-успешните и иновативни компании в сферата на персонала с над 120 локации в Европа. Тя е част от холдинговото дружество DEKRA SE, със седалище в Щутгарт, Германия и по целия свят е призната като висококачествен доставчик на услуги и доверен партньор.
Лиценз № 235/08.02.2018 г

За нашия клиент Fresh & Food Logistic – водеща логистична компания в замразената и охладената логистика – търсим да назначим:

СКЛАДОВИ СЛУЖИТЕЛИ "ТЕМПЕРАТУРЕН СКЛАД"
Локация: Ломско шосе 261

Отговорности

Приемане на заявки и подготвяне на поръчките
Работа с баркод четци и складова програма
Извършване на физическа проверка на складовата наличност
Товарене, разтоварване, вътре-складово движение според процедурите на фирмата

Изисквания и необходими умения

Възможност за работа 2/2
Предишен опит на подобна позиция се счита за предимство
Отговорност, сръчност и лоялност
Стриктно отношение към детайлите и спазването на срокове
Бързина и качество при работа
Възможност за работа под температура от 0-6 градуса

Ние Ви предлагаме

Трудов договор с отлично възнаграждение
Отлични работни условия
Работно облекло изцяло съобразено с температурните условия в склада
Въвеждащо обучение и възможност за развитие
Дългосрочна работа в модерно оборудвана складова база
Работа в стабилна компания в екип, в който се ценят човешките качества

Информация за контакт

Телефон: 359 877 443 204

JobTiger Banner