Служител/ка за поддръжка на домакинство
Ираклица, Гърция
доброволен труд
От 1500 до 2000 лв.

Ираклица, Гърция доброволен труд От 1500 до 2000 лв.

Описание на позицията

За поддръжката на голяма къща в района на гр. Кавала, Гърция, фирма "Инфарм Трейд" ООД търси да назначи служител, който да се занимава с готвене и почистване на стаите. Поддръжка на цялото домакинство.

Изисквания към кандидата:
- Добро възпитание и маниери;
- Целогодишен престой в къщата;
- Владеене на гръцки език (ще е предимство).

Ние предлагаме:
• Добро възнаграждение и отлични условия на труд;
• Осигурено спане и храна.

При интерес от Ваша страна, моля изпратете ни Вашата автобиография в европейски формат с актуална снимка и ние ще се свържем с Вас в кратък срок. Само предварително одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички кандидатури ще бъдат третирани строго конфиденциално.

Предоставените от вас данни са лични и попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД. Компанията се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма, освен за целите на настоящия подбор.

Информация за контакт

Телефон: 0892226610

ITCD