HRS Bulgaria
Служител - механични монтажи
Кюстендил

Кюстендил длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За международна компания, лидер в производтсвото на електро компоненти търсим да назначим:

Основни задължения:

Извършва механичен монтаж;
Работа с механични чертежи и инструкции;
Работа с монтажни и измервателни инструменти;
Спазва условията за безопасност на труда;
Поддържа чистота на работното място.

Компанията предлага:

Трудов договор на пълни осигуровки;
Допълнително възнаграждение под формата на бонуси;
Ваучери за храна (200лв.) и осигурен транспорт до работното място;
Признаване на клас придобит на сходна позиция;
Сигурност и дългосрочност в трудовите отношения;
Много добра работна среда в чисти и климатизирани помещения.

Изисквания към кандидата:

Опит в сферата на производството;
Опит в разчитането на механични чертежи;
Отговорност и дисциплинираност;
Внимание към детайла.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

ITCD 2024 Employers