Служител на бензиностанция и газстанция
гр. Стамболийски
От 500 до 1000 лв.

гр. Стамболийски длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Фирма Данита 2008 ООД успешно ръководи бензиностанция и газстанция в гр. Стамболийски, като успява да предложи на клиентите си най-качествените горива на най-изгодните цени за целия регион.
Дейността успешно се разраства, като вече на територията на бензиностанцията има налични офис за застраховки, Изипей офис и кафене.

Отговорности

- зареждане на автомобилите на всички налички колонки (газ, бензин, дизел, адблу)
- обслужване на клиентите в магазинната част
- поддържане на ред и хигиена

Изисквания и необходими умения

- коректно отношение и изпълнителност
- средно образование
- чисто съдебно минало
- базови умения за работа с компютър
- предишен опит на подобна позиция ще се счита за предимство

Ние Ви предлагаме

Предлагаме коректност, навременно плащане, въвеждащо обучение, възможност за развитие и социална придобивка огромна отстъпка за застраховка Гражданска отговорност на автомобилистите за служителите на бензиностанцията.

Информация за контакт

Телефон: 0876356868

JobTiger Banner