АДЖИБАДЕМ СИТИ КЛИНИК ЕАД
Служител в стерилизация
София

София длъжност на пълно работно време

Аджибадем Сити Клиник е лидер в предоставянето на здравни услуги в България. Лечебните заведения в групата на Аджибадем Сити Клиник осигуряват достъп до най-добрите специалисти, услуги, методи и технологии в здравеопазването у нас и региона.
В своето развитие Аджибадем Сити Клиник привлича, изгражда и поддържа екип от специалисти в различни области.

Аджибадем Сити Клиник УМБАЛ търси да назначи Служител в стерилизация:

Отговорности

Описание на позицията:

• участва в подготовката на инструментите за стерилизация;
• пакетира измитите инструменти;
• изважда и разпределя инструментите за отделенията;
• поддържа хигиената в помещението;
• работи се на 12-часови дневни смени и се дават разположения.

Изисквания и необходими умения

Изисквания за заемане на длъжността:

• средно образование;
• умения за работа в екип;

Ние Ви предлагаме

Ние Ви предлагаме:

• развитие в еднa от водещите лечебни структури в страната и на Балканите;
• сигурно и редовно заплащане;
• допълнително здравно осигуряване за сметка на работодателя;
• възможност за допълнително здравно осигуряване на членовете на семейството на служителя;
• ваучери за храна, полагащи се към трудовото възнаграждение;
• ваучери за храна и напитки на работното място по наредба 11;
• ваучери за такси при даване на разположения;
• програми с отстъпки за близки и роднини.
JobTiger Banner