Miss Europe Continental Organization LTD
Служители в офис продажби
Ul. krum Popov 1, Lozenets
От 1500 до 2000 лв.

Ul. krum Popov 1, Lozenets длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Miss Europe Continental Organisation LTD е компанията, която произвежда успешни телевизионни продукции в света на международното развлечение от 2013 г.

Търговското седалище на компанията е в София, където мениджърите на компанията се грижат за професионалните отношения с техническите партньори и отговарят за проучването и разширяването на международната клиентска мрежа на компанията чрез дигитален маркетинг.

Ние вярваме, че клиентът е основата на бизнеса, а служителите са ключът към развитието на компанията. Благодарение на тях мечтите в нашата компания се превръщат в проекти, а целите - в постижения.

С цел разширяване на бизнеса ни, търсим служители в офис продажби за един от офисите ни в София.

Отговорности

- Търсене и управление на всички потенциални клиенти;
- Създаване и прилагане на маркетингови стратегии;
- Управление на съдържание в уебсайтове и социални медии;
- Анализ на целите и конкурентите;
- Мониторинг и оптимизация на работата.

Изисквания и необходими умения

- Комуникативност;
- Търговски умения;
- Организационни умения;
- Стремеж към постигане на цели;
- Добро владеене на английски език;
- Много добра компютърна грамотност, работа със социалните мрежи

Ние Ви предлагаме

- Кариерно развитие в утвърдена компания;
- Атрактивно заплащане фиксирана част + ежемесечни бонус;
- Корпоративни обучения;
- Динамична среда.

ЦЕНТРАЛНА ЗОНА: Офисите са разположени в най-централната част на София, с всякакъв вид услуги като:
- Метростанция "Стадион Васил Левски"
- Тролейбусна спирка "Кино Одеон"
- Трамвайна спирка "УАСГ"
- Автобусна спирка

Пълен работен ден (от понеделник до петък) от 09:00 до 13:00 и от 14:00 до 18:00

NCD2024 Banner