ЕВРОРА КОНСУЛТ ЕООД
между 5 и 10 служителя Кандидатстване Виж работодателя
Служители за производство кабели и синтетични влакна
Бърно, Чехия
От 1500 до 2000 лв.

Бърно, Чехия длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

“Eurora Cosnult” ltd е основана през 2017 г. и регистрирана в Министерство на труда и социалната политика гр. София с лиценз за посредническа дейност № 2391 за България, и № 2392 за чужбина. Нашата роля като агенция за подбор на персонал е да намерим на работодатели, търсещи служители от България, квалифициран персонал, както и съответно да намерим работни оферти на кандидати търсещи работа в чужбина.
Мисията ни е както да Ви консултираме максимално коректно, така и да организираме всичко необходимо за предстоящото Ви заминаване.

Отговорности

Агенция „EURORA CONSULT“ LTD набира служители за производство на синтетични влакна и кабели за град-Бърно. Работата е подходяща за мъже, жени или семейни двойки. Работи се на 3 смени по 8 часа.

Изисквания и необходими умения

• Чисто съдебно минало
• Физически здрави
• Желание за работа

Ние Ви предлагаме

• Заплащане: 124-127 крони/час
• Възможност за допълнителни часове
• Бонусна система
• Възможност за ежеседмичен аванс
• Целогодишна заетост
• Платен годишен отпуск 25 дни
• Постоянен трудов договор по чешко законодателство
• Осигурена безплатна квартира с включени консумативи

Информация за контакт

Телефон: 0876 501 901 / 0886 608 858

ITCD