ЕВРОРА КОНСУЛТ ЕООД
между 5 и 10 служителя Кандидатстване Виж работодателя
Служители за сортиране и пакетаж на домати
Den Haag, Нидерландия
От 2000 до 3000 лв.

Den Haag, Нидерландия длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

“Eurora Cosnult” ltd е основана през 2017 г. и регистрирана в Министерство на труда и социалната политика гр. София с лиценз за посредническа дейност № 2391 за България, и № 2392 за чужбина. Нашата роля като агенция за подбор на персонал е да намерим на работодатели, търсещи служители от България, квалифициран персонал, както и съответно да намерим работни оферти на кандидати търсещи работа в чужбина.
Мисията ни е както да Ви консултираме максимално коректно, така и да организираме всичко необходимо за предстоящото Ви заминаване.

Отговорности

• Сортиране
• Измерване
• Опаковане
• Почистване

Изисквания и необходими умения

• Ако за Вас не е проблем да работите прави минимум 8 часа на ден
• Ако искате да се установите в Холандия дългосрочно
• Ако говорите поне един от следните езици: холандски, турски, руски, полски, румънски или английски език

Ние Ви предлагаме

• Работа 5 или 6 дни в седмицата (40 до 50 часа).
• Редовно седмично заплащане по банков път (350 до 450 €)
• 8.33% надбавка за допълнителни отпуски на седмица върху основната заплата.
• Организираме платено настаняване и транспорт

Информация за контакт

Телефон: 0876 501 901 / 0886 608 858

ITCD